ТРЕНЕРИ
Костянтин ТКАЧЕНКО
НОВАК Володимир
ЗВІТ

Третій виїзд гощанців на Полісся в цьому чемпіонаті виявився не настільки вдалим, як два попередні у Кузнецовськ та Володимирець. Із Сарн ФК "Гоща-АМАКО" не зумів привезти, навіть, нічиєї, програвши безпосередньому конкуренту в боротьбі за місце в першій трійці. А особливої гіркоти поразка набуває з огляду на те, що хід гри засвідчив якщо не перевагу гостей у цьому матчі, то, принаймні, паритет сил на полі.

У стартовому складі гості у звітній зустрічі не дорахувалися одразу двох досвідчених футболістів, котрі, багато в чому, визначають гру ФК "Гоща-АМАКО" - в заявці були відсутні Анатолій Коломієць та Вадим Васильєв. Проте, навіть, такі кадрові втрати особливо негативного впливу на характер гри гощанців у першому таймі поєдинку не чинили. Можливо, справа була у відсутності належної спортивної агресивності у діях місцевих футболістів, можливо, бажання серненчан не підкріплювалося належною майстерністю, але на протязі всієї першої половини зустрічі небезпечні атаки місцевих футболістів можна було порахувати по пальцям однієї руки. В свою чергу, гості до перерви отримали кілька слушних нагод першими відкрити рахунок у матчі. Так, одного разу, після помилки оборонця, Олега Буркалець на мить випередив голкіпера "Маяка" і по високій дузі направив м'яч у незахищені ворота. Щоправда, інший захисник господарів встиг підстрахувати своїх партнерів і ліквідувати загрозу. Після цього кілька разів тільки якихось сантиметрів чи секунд не вистачало капітану ФК "Гоща-АМАКО", щоб знову опинитися тет-а-тет з воротарем "синіх". Запам'ятався також удар головою Юрія Гриценка, який випередив кіпера суперника у штрафному майданчику, але пробив над поперечиною.

Команди вже подумки готувалися до перерви, коли господарі зуміли витиснути максимум із тривіального штрафного на лівій бровці атаки. Після простого розіграшу стандартного положення м'яч опинився в гравця "Маяка", котрий пробив у ближній кут, який повинен був закривати Павло Печинський. Подібний розвиток подій став повною несподіванкою для стража воріт гощанців і той не зумів зреагувати належним чином - 1:0.

Початок другої частини гри для "салатово-чорних" виявився не менш похмурим. "Маяк" отримав право на пробиття штрафного удару метрів за 22 від воріт гостей. Прямий удар із "стандарту" повинна була брати на себе "стінка" гощанців, але шкіряна куля "знайшла" шпарину в "інженерно-будівельній конструкції" із гравців команди, яка оборонялася та влетіла в сітку Печинського вдруге.

Перевага в рахунку відразу в два м'ячі заспокійливо вплинула на господарів, які вирішили, що справу зроблено. На противагу їм, опоненти виявилися з цим не зовсім згодні. Гощанці почали все наполегливіше шукати шляхів до взяття воріт суперника і через двадцять хвилин їх намагання втілилися спочатку в гол, а згодом - ще в один. Спершу подачу-простріл зі штрафного із правого флангу головою завершував Олег Буркалець і його удар воротарю "Маяка" парирувати вдалося. Проте першим на добиванні виявився Юрій Гриценко, який і проштовхнув сферу у сітку ворожих воріт. А за чотири хвилини по цьому простріл капітана ФК "Гоща-АМАКО" майже від кутового прапорця у воротарську замкнув знову той же Гриценко.

Після цього спантеличені господарі змушені були кинутися до воріт гостей повертати здобуту вже, здавалося, перемогу. І важко сказати, чи їм вдалося б забити ще, якби не черговий штрафний удар по центру воріт гощанців на відстані 25 метрів. Цього разу стінка ФК "Гоща-АМАКО" не розійшлася, але Павло Печинський не зумів зафіксувати м'яч після удару зі стандарту і першим на добиванні опинилися відразу двоє гравців у синій формі - 3:2 за п'ять хвилин до кінцівки поєдинку. Гості пішли відігруватися та в одній зі своїх атак наразилися на контратаку "Маяка", коли двоє сарненчан вийшли сам-на-сам із кіпером ФК "Гоща-АМАКО". Правда, в цій безнадійній ситуації Печинський зіграв на високому рівні і зумів парирувати на кутовий удар суперника майже впритул.

Вже у додані хвилини Володимир Хомончак (визнаний, до речі, кращим гравцем у складі гостей) міг встановити нічийний результат, проте після його виходу на побачення із колишнім партнером по команді Павлом Мельничуком і удару м'яч зустрівся із боковою стійкою та вилетів назад у поле.

Навряд чи можна стверджувати, що програш на стадіоні "Мрія" у Сарнах поставив хрест на мріях гощанської команди закінчити перше коло у першій трійці. Але для досягнення бажаного результату потрібно перемагати у двох матчах, які залишилися. Щоправда, суперники у цих поєдинках будуть дуже серйозними - представники обласного центру "Славія" та "Хімік".