фото
?
?
Зносицький «Маяк» - гроза лідерів, 1 липня 2010 року

Упродовж червня в чемпіонаті району з футболу в першій лізі команди зіграли по чотири матчі. Незважаючи на несподівану поразку вдома в останньому турі, лідерство наразі зберіг кричильський «Колос».

ІІІ тур Поєдинок у Немовичах між тутешнім «Соколом» і стрільським «Колосом» завершився повним фіаско для гостей. На 12 хвилині Юрій Мичка відкрив рахунок. Наступного гола вболівальникам довелося чекати рівно годину. Влучним виявився удар в Ярослава Мельника. Згодом захисники «Колоса» зрізали м’яча у власні ворота, а на 90 хвилині підбив підсумок протистояння Вадим Кишенко – 4:0. Результативним видався поєдинок і в Коросту, де «Темп» програв сусідам із Кричильська 4:5. Ще в першому таймі гості забили чотири голи, ведучи по ходу гри 2:0, 4:1. І перемогу не випустили, хоча вже в доданий арбітром час корощани всіляко намагалися бодай зрівняти рахунок. У «Темпа» хет-триком відзначився Сергій Левчук, ще один м’яч відправив у сітку «Колоса» Іван Комар. Натомість у складі суперника авторами результативних ударів стали Віталій Корзюк та Юрій Сорока (по два) й Микола Куліш.

Момент гри між 'Олімпом' і 'Соколом'. Автор фото Василь СОСЮК

Карпилівське «Полісся» в матчі з «Оболонню» в Сарнах вело в рахунку 2:0 уже на 20 хвилині. Двічі відзначився голами Олександр Тимошицький. Але здобути гостям перші залікові бали в чемпіонаті не вдалося. Спочатку нападник сарненців Валерій Білявський один м’яч відквитав, а після перерви з пенальті встановив рівновагу. Перемогу ж «Оболоні» приніс Тарас Бойко – 3:2. У Клесові завдяки голам Олександра Мірка й Олександра Жданюка сильнішим у протистоянні з тамтешнім «Гранітом» виявився сарненський «Олімп» - 2:1. У господарів пенальті реалізував Олександр Михаревич. А ось зустріч між «Спартаком» із Люхчі та «Маяком» із Зносич завершилася мирно 1:1. На гол Михайла Леончука відповів результативним ударом Володимир Шестак.

ІV тур Найбільший рахунок у нинішньому чемпіонаті було зафіксовано в поєдинку між сарненськими «Олімпом» та «Оболонню». Чинний чемпіон району переміг своїх суперників 10:1. Цікаво, що з аналогічним результатом завершився поєдинок між цими командами й торік. У господарів чотири голи забив Олександр Жданюк, три – Тарас Драганчук, два – Вадим Сверлович і довершив розгром Юрій Случик. Єдиний м’яч у відповідь записав до свого активу Олександр Крот. «Оболонці» мали нагоду відзначитися принаймні ще раз, але Валерій Білявський не реалізував пенальті. Немовицький «Сокіл» завдяки влучним ударам Ярослава Потаповича здобув перемогу в Карпилівці над тамтешнім «Поліссям» 2:0. Непогану гру в поєдинку з кричильським «Колосом» продемонстрував «Спартак» з Люхчі, але встояти перед атаками лідера не зумів. У команді господарів поля відзначився Микола Дорожко (двічі), Віталій Корзюк та Андрій Токов, гол престижу забив Сергій Гуренчук. Ще два матчі 4 туру завершилися так: «Колос» С – «Темп» - 0:0, «Маяк» - «Граніт» - 0:2.

V тур Нелегку перемогу в Клесові здобув кричильський «Колос» - 2:1. Господарі поля засмутили більш іменитіших суперників уже в дебюті гри, коли результативно завершив атаку партнерів Ігор Никончук. На 39 хвилині Микола Куліш встановив рівновагу, а на 83-ій він же відзначився дублем. Ігор Никончук міг стати героєм поєдинку, якби реалізував 11-метровий удар. Утім, у дуелі з воротарем Віталієм Дячком схибив. Немовицький «Сокіл» до останньої хвилини зустрічі перемагав удома «Оболонь» 1:0 (гол на рахунку Вадима Кишенка). Та Олександру Фейцеру вдалося встановити рівновагу. «Олімп» приїхав на гру в Зносичі, перебуваючи на вершині турнірної таблиці. І в першій половині тайму зусиллями Тараса Драганчука та Вадима Сверловича був попереду 2:0. Утім, господарі ще до перерви зрівняли рахунок, а загалом довели матч до несподіваної перемоги 4:2. Три голи забив Іван Козяр, ще раз змусив воротаря команди-лідера виймати м’яча із сітки Ігор Остапчук. Принагідно зазначу, що Сергій Бородавка з «Олімпа» не реалізував пенальті. У матчі «Темп» - «Полісся» зафіксовано перемогу господарів поля 4:1, а «Спартак» удома поступився сусідам із Стрільська 1:5.

VІ тур Бенефісом Михайла Васильця став поєдинок стрільського «Колоса» з клесівським «Гранітом». Гравець команди господарів забив суперникам чотири гола, а завершили розгром Володимир Галушко, Олексій Шкодич і Петро Матвієнко – 7:0. «Олімп» на своєму полі приймав «Сокіл», заволодівши ініціативою з перших хвилин. Одну з атак вихованці тренера Владислава Яковця розіграли наче за нотами й Олександр Жданюк відкрив лік забитим голам. Проте невдовзі Юрій Мичка зрівняв рахунок, який залишився до завершення поєдинку незмінним 1:1. Заради справедливості зазначу, що «Сокіл» був ближчим до перемоги, але м’яч уперто не залітав у сітку, двічі «зустрівшись» на шляху з поперечиною, ще раз – зі штангою. Гола Олександра Фейцера виявилося замало для перемоги «Оболоні» над «Темпом». Гості забили більше й поверталися додому на щиті – 2:1. У поєдинку між «Поліссям» і «Спартаком» зафіксовано нічию 1:1. А найбільша сенсація сталася в Кричильську, де «Колос» поступився «Маяку» зі Зносич 0:3.