Гра №1. ФК "Гоща-АМАКО" - ФК "РОКО-Городок" - 1:1
Гол: Гриценко Юрій (Буркалець Олег), 55 (1:0).
ФК "Гоща-АМАКО": Дем'янець Олексій; Жук Андрій; Дмитрук Олександр; Коломієць Анатолій (Сержанюк Олексій, 36); Луцюк Дмитро; Васильєв Вадим; Ткачук Володимир; Хоманчак Володимир (Буркалець Віталій, 61); Богданов Віталій; Буркалець Олег (к); Гриценко Юрій.
Гра №2. ФК "РОКО-Городок" - "Водник" (Рівне) - 3:2

Гра №3. ФК "Гоща-АМАКО" - "Водник" (Рівне) - 2:1
Голи: Буркалець Олег (Богданов Віталій), 45 (1:1), Буркалець Олег (Гриценко Юрій), 61 (2:1).
ФК "Гоща-АМАКО": Дем'янець Олексій; Дмитрук Олександр; Штундер Василь (Хоманчак Володимир, 36); Жук Андрій; Сержанюк Олексій; Ткачук Володимир; Луцюк Дмитро; Васильєв Вадим; Богданов Віталій (Буркалець Віталій, 52); Буркалець Олег (к); Гриценко Юрій.
ФОТОЗВІТ - - ВІДЕОЗВІТ

Минулої суботи в Гощі відбувся передсезонний турнір, присвячений пам'яті Євгенія Лановця, колишнього редактора районної газети. Учасниками бліц-турніру (всі поєдинки мали пройти за один день) стали господарі поля ФК "Гоща-АМАКО", який виступає у першій лізі, переможець другої ліги 2010 року ФК "РОКО-Городок", котрий у новому 2011-ому також гратиме у найвищому дивізіоні обласного футболу та бронзовий призер другої ліги "Водник" з Рівного.

На жаль, серйозно підвела організаторів турніру надзвичайно вітряна та дощова погода, при чому опади на протязі дня набували інколи вигляду снігу. Відтак гравцям і, навіть, глядачам довелося продемонструвати певну частку мужності, аби довести ці змагання до логічного закінчення.

Для гощанської команди це стала перша поява на зеленій траві після довгої зимової паузи і цей дебютний поєдинок їй довелося зіграти із амбітним ФК "РОКО-Городок". У першому таймі значною перевагою володіли господарі, котрі грали за вітром, проте скористатися зі своїх моментів форварди ФК "Гоща-АМАКО" так і не зуміли - інколи бракувало точності, а подекуди вище всіляких похвал грав кіпер суперника.

В другому таймі ситуація змінилася, команди відвели гру від власних і більше віддавали сил боротьбі в центрі поля. Саме швидка атака з глибини поля ФК "Гоща-АМАКО" дозволила господарям відкрити рахунок - Олег Буркалець, обігравши кількох опонентів, пасом у штрафний майданчик вивів Юрія Гриценка на зручну ударну позицію, якою останній скористався на "всі сто". Проте відповідь суперника не забарилася. При чому гол у ворота Олексія Дем'янця став не наслідком хитромудрої комбінації "РОКО", а помилки оборони ФК "Гоща-АМАКО" - невдала відкидка захисником м'яча назад голкіперу перетворилася у гольовий пас супернику. Відтак, перший поєдинок завершився із рахунком 1:1.

Друга гра змагань відбулася між "Водником" та "РОКО" та продемонструвала повну перевагу команди з Рівненського району. Щоправда, кінцевий результат матчу цю перевагу відображав слабко - 3:2 на користь Городка. Відтак, для гощанців потрібно було у заключній грі турніру для загальної вікторії перемагати з різницею у два чи більше голів або забивати не менше чотирьох м'ячів, тоді різниця могла б бути і в один гол.

Завдання, яке на перший погляд здавалося не дуже складним, серйозно утруднилося в першому таймі гри із "Водником". "Студенти", граючи за вітром, зуміли першими відкрити рахунок у матчі і втримати власні ворота на замку на протязі всієї першої половини поєдинку. В другому таймі гощанці здійснили справжню облогу карного майданчика суперника, гольові моменти виникали раз-по-раз, проте гравці ФК "Гоща-АМАКО" тільки двічі зуміли втілити їх у забиті м'ячі. В обох випадках автором голів ставав Олег Буркалець. Спочатку він першим виявися на добиванні після пострілу Віталія Богданова у поперечину, а згодом використав передачу Юрія Гриценка у штрафній зоні суперника для точного удару по цілі.

На жаль, домогтися більшого гощанцям не дав брак часу (тайм у всіх поєдинках тривав 35 хвилин). А перемоги 2:1 над "Водником" вистачило тільки для того, щоб зрівнятися по різниці забитих-пропущених м'ячів із "РОКО", але пропустити Городок на перше місце за рахунок більшої кількості забитих голів.

По завершенню турніру, присвяченої пам'яті Євгенія Лановця команди-учасниці та кращі гравці у їх складі були нагороджені дипломами та кубками. У ФК "Гоща-АМАКО" кращим було визнано Юрія Гриценка.

Наступну гру ФК "Гоща-АМАКО" проведе 17 квітня в Здолбунові проти СК "Волинь" у попередньому раунді Кубка області. А вже 2 травня домашнім матчем із сарненським "Маяком" гощанці стартують у чемпіонаті області.