сайт футбольного клубу ГОЩА

У сезоні 2020 року в Першій лізі Чемпіонату Рівненської області відбулося 56 матчів (у 7 з них зафіксовано технічні результати), в яких 75 футболістів забили 172 м'ячі (результативність складає 3,5 гола на гру), тричі гравці вражали власні ворота, ще у шести поєдинках зафіксовані технічні результати 3:0.
ПОВНА СТАТИСТИКА ГРАВЦІВ ФК "САДОВЕ" У СЕЗОНІ 2020 РОКУ
Господарі провели 101 м'яч або ж 52,33%, тоді як гості - 92 м'яча або ж 47,67% (з врахуванням технічних). Щодо результатів, то домашні перемоги здобули команди у 25 іграх або ж у 44,64% поєдинків, гості - у 23 матчах або 41,07% усіх поєдинків, ще у 8 іграх або 14,29% зустрічей зафіксовано нічийні результати. У 24 іграх (42,86% усіх поєдинків) забивалися три та більше м'ячів, у двох матчах команди не забили жодного голу (3,57%).
Протокольні дані матчів 14 туру Першої ліги 2020!
3 Пенальті призначено 22
3 (100%) Пенальті реалізовано 18 (81,82%)
- (-) Глядачів (в сер.) - (-)
Чемпіон області - оржівський ОДЕК - так і залишився найбільш результативною командою змагань - 50 голів у 12 відіграних поєдинках або ж в середньому по 4,17 м'яча за гру. Найменш забивною став СФК "Іква", який достроково завершив змагання - у 8 поєдинках лише 6 голів або ж 0,75 гола на гру. Гонку бомбардирів другий рік поспіль виграє Микола Гайдучик, який буквально за останні півтижня обійшов свого колишнього партнера по ФК "Малинськ". У нападника ОДЕКа в кінцевому підсумку в активі 13 голів (один з пенальті), тоді як у Віктор Кір'яха з "Коливаня" - лише 11 (і також один реалізований одинадцятиметровий).
ТОП-рейтинг кращих бомбардирів Першої ліги 2020
м  Гравець Команда Голи З пенальті
1 Гайдучик Микола ОДЕК (Оржів) 13 (1)
2 Кір'ях Віктор "Коливань" (Клевань) 11 (1)
3 Газицький Віктор ОДЕК (Оржів) 7
4-5 Козяр Леонід "Коливань" (Клевань) 6
4-5 Фесенко Андрій ОДЕК (Оржів) 6
6 Баранов Дмитро "Коливань" (Клевань) 6 (1)
7-8 Малиновський Олександр ФК "Садове" 5
7-8 Стельмащук Тарас "Аграрій" (Гоща) 5
9 Гребень Станіслав ФК "Садове" 5 (1)
10-11 Ющук Борис "Калина" (Бугрин) 4
10-11 Окерешко Микола "Случ" (Березне) 4 (1)
12 Царьов Вадим "Аграрій" (Гоща) 4 (2)
Повний рейтинг авторів голів у Першій лізі 2020!
Рейтинг кращих асистентів Чемпіонату області також очолив Микола Гайдучик із ОДЕКа, в активі якого п'ять гольових передач. А відразу дев'ять гравців (серед них є представники ФК "Садове" Вадим Жак та Денис Прокопчук) віддали по чотири точних паси.
Ющук Борис "Калина" (Бугрин) 4
Повний рейтинг асистентів у Першій лізі 2020!
Зрозуміло, що вигравши бомбардирські перегони та віддавши найбільше гольових передач, Микола Гайдучик з ОДЕКа став найкращим і за системою "гол + пас". У сезоні 2020 року в матчах Першої ліги він набрав 18 балів (13 голів + 5 асистів). Другим у даному рейтингу фінішував Віктор Кір'ях із "Коливаня" - 14 пунктів (11+3), його одноклубник Леонід Козяр та Андрій Фесенко з ОДЕКа мають по 10 пунктів (6+4). Кращий з гравців ФК "Садове" за цим показником - Станіслав Гребень - ділить 7-8 місця з результатом 7 балів (5+2).
14 Вознюк Дмитро "Калина" (Бугрин) 6 2 4
Повний рейтинг за системою "гол + пас" у Першій лізі 2020!
У 56 матчах 120 гравців отримали 224 жовті картки (в середньому - рівно чотири за гру) та десять червоних (0,15 за матч, три вилучення - прямі). На першому місці серед грубіянів Першої ліги 2020 залишився Павло Мельничук із СФК "Іква", в якого 11 штрафних балів (два вилучення та одне попередження), по сім балів (по одній червоній та дві жовтих картці) відразу в чотирьох футболістів - Максима Дем'янчука ("Калина"), Анатолія Тимофєєва ("Случ"), Володимира Горобюка ("Локомотив") та Олександра Малиновського (ФК "Садове") - в пасиві сім штрафних пунктів (одне вилучення та два попередження).
12 Блажиєвський Ігор "Аграрій" (Гоща) 0 5 5
Повний рейтинг штрафників у Першій лізі 2020!
Ворота команд Першої ліги у 49 матчах сезону 2020 (без врахування технічних результатів) захищав з різним успіхом 21 голкіпер (двоє з них - позначені в таблиці зірочкою - номінально є польовими гравцями). Повністю всі поєдинки своєї команди не провів жодний воротар. Найбільше часу в рамці відіграв Сергій Фролов із "Локомотива" - 1080 хвилин у 12 матчах, на друге місці залишився Юрій Балаушко, який у 12 зустрічах захищав ворота ФК "Садове" 1002 хвилини. За кількістю "сухих" матчів Балаушка наздогнав Дмитро Ольшевський з ОДЕКа і в обох голкіперів таких ігор по вісім. Найдовшою серією без пропущених голів залишилася серія голкіпера садівчан, який у п'яти матчах (три гри повністю) з 23 вересня по 18 жовтня тримав на замку власні ворота на протязі 368 хвилин.