Результати 6 туру чемпіонату області

календар ігор першого кола - календар ігор другого кола - попередні чемпіонати

Дата Глядачі Протоколи Господарі Гості Рахунок
02.06.2013 200 6 "Енергія" (Володимирець) "ОДЕК" (Оржів) 2 6
02.06.2013 фото матчу відео матчу ФК "Гоща-АМАКО" "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 0 0
02.06.2013 300 відео матчу "Сокіл" (Радивилів) "Сокіл" (Рівне) 1 4
01.06.2013 150 відео матчу ФК "Малинськ" "Автоленд" (Здолбунів) 2 1
01.06.2013 100 відео матчу "Случ" (Березне) "Маяк" (Сарни) 0 6
Відео матчу ФК "Гоща-АМАКО" - "Ізотоп-РАЕС"
Відео огляд шостого туру

Шостий тур в першій обласній лізі розпочався двома суботніми матчами, результати яких, чесно кажучи, виявилися досить очікуваними. ФК "Малинськ" на власному полі спокійно та невимушено розібрався зі здолбунівським "Автолендом", продовжуючи, таким чином, залишатися єдиною командою в чемпіонаті, котра ще не втрачала очок. Щоправда, за традицією, якої представник Березнівського району продовжує неухильно дотримуватися, перемогу було здобуто з перевагою в один м'яч - тобто, як і попередні три.

Прагматизм ФК "Малинськ" виявився чужим для сарненського "Маяка", що прибув у суботу до Березного. Щоправда на те були свої вагомі причини - до цього у чемпіонаті сарненчани не здобули ще жодної перемоги, до того ж, напередодні вилетіли із Кубка області. Тому, зрозуміло, що "спрага крові" примусила гостей не просто обіграти "Случ", а "розтрощити" команду господарів прямісінько на очах її прихильників - хет-трик на рахунку Олексія Брижа. Щодо березнівчан, то єдине, на що вони спромоглися, то це не реалізувати одинадцятиметровий удар.

Шість голів, проведені у ворота власної команди, змогла спостерігати й традиційно багаточисленна "торсида" у Володимирці. В грі з місцевою "Енергією", нарешті, прорвало оржівський "ОДЕК", який в чотирьох попередніх матчах спромігся забити втричі менше, ніж у цій єдиній грі. Вже до перерви гості впевнено вели 3:0, щоправда, в другому таймі дозволивши оформити "дубль" лідеру атак господарів Віталію Бриксі. Подібне ж досягнення - два забитих м'ячі - в активі оржівця Віктора Каращенка.

"Парад" домашніх поразок із крупним рахунком продовжив радивилівсьий "Сокіл", котрий вдруге за п'ять днів приймав своїх "тезок" із Рівного. Як і в кубковій грі вболівальники побачили відразу п'ять м'ячів, щоправда цього разу чотири з них влетіли у ворота граючого тренера господарів Василя Козіброди. Головні події в цій зустрічі розгорнулися в останню чверть години поєдинку, коли рівненчани з інтервалом в три-п'ять хвилин чотири рази вражали ворота суперника. Гол престижу господарів на другій компенсованій хвилині навряд чи став великою втіхою для місцевих поцінувачів футболу.

Центральний матч туру відбувався в Гощі, де зійшлися дві кращі команди чемпіонату за підсумками перших п'яти турів. І хоча гра пройшла зі значною кількістю небезпечних моментів як біля воріт "Ізотопа-РАЕС", так і поруч з воротами ФК "Гоща-АМАКО", забитих м'ячів у даному поєдинку зафіксовано не було. Голкіпери обох футбольних колективів, як кажуть у подібних випадках, виявилися на висоті.

Після цього нічийного результату гощанська команда змушена була поступитися другою сходинкою в турнірній таблиці для ФК "Малинськ", який за втраченими очками є, наразі, лідером перегонів. А за набраними заліковими балами на найвищому щабелі турнірки продовжує залишатися клуб з міста атомників.

Петро МИМО, спеціально для газети "Рівне Ракурс"

Чемпіонат Рівненської області 2013. Становище команд (дорослі) після 6 туру.