Дата Глядачі Протоколи Господарі Гості Рахунок
28.08.2011 200 звіт "Маяк" (Сарни) ФК "Гоща-АМАКО" 1 1
28.08.2011 відео 10 "Славія" (Рівне) "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 1 1
28.08.2011 300 10 "Енергія" (Володимирець) "ОДЕК" (Оржів) 1 3
28.08.2011 300 10 "Случ" (Березне) "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 1 0

Стартові поєдинки першого туру другого кола у чемпіонаті області ще більше збільшили відрив лідера - оржівського "ОДЕКа" - від основної групи переслідувачів.

Підопічні Олега Кучера зуміли здобути впевнену вікторію у Володимирці, а відтак збільшити очковий відрив від другої сходинки у турнірній таблиці на цілих дев'ять пунктів, що, зважаючи на швидкоплинність обласних футбольних змагань, може стати тим гандикапом, який забезпечить чемпіонство команді з Оржева вперше після 2008-ого року.

Цікаво, що три з чотирьох голів у грі "Енергія" - "ОДЕК" було проведено із одинадцятиметрових. Спочатку два пенальті реалізував оржівець Віктор Газицький (перший з них було призначено за грубу гру в карній зоні "Енергії" проти Богдана Новака, другий - за фол проти Андрія Оксенюка), а після того, як рахунок під завісу першого тайму став 3:0 (відзначився Руслан Туліглович) на користь гостей, право пробивати штрафний без стінки вже отримали й господарі.

До речі, Віктор Газицький, разом із Валерієм Ткачуком, який у перерві між колами змінив Здолбунів на Сарни, очолюють рейтинг бомбардирів чемпіонату області, маючи по десять точних влучень. Щоправда, гравець "ОДЕКа" тільки два (!) із десяти голів провів безпосередньо з гри - сім (!!) із десяти м'ячів віг провів після виконання пенальті, один гол став наслідком добивання невдало виконаного одинадцятиметрового і ще одного разу на шляху шкіряної кулі від "крапки" до сітки воріт стала стійка "рамки" суперника.

Не обійшлося без голів із штрафних і в Городку, де місцева команда, завдяки двом "стандартам" зуміла здобути вольову перемогу над суперником. Гол у власні ворота "РОКО", до цього володіючи повною ініціативою, пропустив після кутового. Але після постійного тиску на ворота "Сокола" і двох ударів по штангам, господарі, завдяки вдалому виконанню Вадимом Жаком штрафного та Кирилом Конюхом пенальті, в підсумку святкували вольову перемогу.

Порадували глядачів виконавською майстерністю автори голів у Сарнах. Спочатку гощанець Василь Лавренюк ударом з-за меж карного майданчика вразив верхній лівий кут воріт Сергія Фролова, а незадовго до перерви не менш чудовим ударом зі штрафного у праву верхню "дев'ятку" Олексій Бриж примусив капітулювати Олексія Дем'янця. По перерві і "Маяк", і ФК "Гоща-АМАКО" могли забити вирішальні м'ячі, проте більше голів сарненська публіка так і не дочекалася.

Неочікувано втратила очки на власному полі рівненська "Славія", не зумівши переграти здолбунівський "Волинь-Цемент". Рівненчани першими відкрили рахунок, могли його неодноразово збільшувати - особливо запам'ятався момент, коли автор єдиного голу "Славії" в цьому матчу Віктор Каращенко примудрився пробити вище воріт здолбунівчан із кількох метрів - але, натомість, самі пропустили контратаку, яку виходом сам-на-сам та точним ударом вдало завершили гості. Більше того, в кінцівці поєдинку тільки гра рукою кіпера господарів Юрія Кособуцького за межами власної штрафної зони вберегла підопічних Миколи Волкова від ще більших неприємностей.

За подібного перебігу подій у матчах туру, мінімальна перемога "Случа" в Березному над кузнецовським "Ізотоп-РАЕС" дозволила господарям суттєво поліпшити своє турнірне становище і з сьомого місця стрибнути відразу на третє.

Чемпіонат Рівненської області 2011. Становище команд після 10-ого туру (дорослі).