МФК "Рівне-ДЮСШ 4" - АК "Лемберг" (Львів) - 5:1 (2:0)
19.12.2009. 7 тур. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ №4. 200 глядачів.
Суддя: Конюхов Сергій (Житомир), Фурман Василь (Чернівці).
МФК "Рівне-ДЮСШ 4": 20. Колодюк Юрій - 7. Волох Роман; 15. Басюк Вадим; 4. Петрик Едуард; 14. Жак Вадим - 8. Ситник Дмитро, 5. Прислупський Тарас; 9. Дармовіс Павло (к), 2. Кручок Володимир. Тренер: Баховський Юрій.
АК "Лемберг": 1. Янч Роман - 17. Майорчак Ігор (к), 32. Скрильов Василь, 31. Онищук Ігор, 22. Хіреш Лямін, 16. Храмов Віктор, 29. Коваль Тарас, 24. Чабан Володимир, 18. Мороз Сергій, 10. Іляш Володимир, 29. Надонта Олег - 21. Гера Ростислав. Тренер: Цибик Роман.
Голи: Волох Роман (7, 27), Дармовіс Павло (18), Басюк Вадим (31, 35) - Скрильов Василь (37).
Попередження: Жак Вадим (38) - Храмов Віктор (29).
На 37-ій хвилині Кручок Володимир не реалізував шестиметровий штрафний удар.

Сканкопія протоколу гри
Фото гри
Відео гри
Аудіозапис інтерв'ю Юрія Баховського

Господарі розпочали звітний поєдинок досить жваво. І це, навіть, не зважаючи на те, що в заявці на гру виявилося тільки дев'ять чоловік (зокрема, основний голкіпер Павло Чемерис затемпературив, а Роман Дацюк у попередній грі отримав ушкодження). Втім, кадровий дефіцит не став перепоною на шляху до впевненої перемоги над львів'янами. Не пройшло й півтори хвилини, як Роман Волох вже потрапив у бокову стійку воріт суперника. За три хвилини по цьому вже Вадим Жак випробовував на міцність ту ж саму бокову стійку "рамки", яку захищав Роман Янч. В свою чергу, гості спробували відповісти і двоходівка Майорчак - Хіреш закінчилася ударом останнього в ближній кут, проте в цьому епізоді надійно зіграв Юрій Колодюк. Нарешті, сьома хвилина гри виявилася фартовою для "сімки" господарів. Волох кількома фінтами звільнився від опікуна на правому краю майданчика, зіграв у довгу стінку з Жаком, котрий відкрився на протилежній стороні поля та, опинившись сам-на-сам з голкіпером суперника, точно пробив повз нього.

Після того, як ігрова перевага господарів знайшла своє втілення у забитому м'ячі, атаки рівненчан не припинялися. Кілька разів на вбивчій позиції опинявся Вадим Жак, але його ударом бракувало точності або сили. Намагання ж "біло-синіх" організувати контргру виглядали доволі блідо. Хоча й за таких умов львів'яни могли зрівняти рахунок, коли після виконання штрафного з правого краю метрів за п'ятнадцять від воріт Колодюка м'яч, після рикошету від підставленої ноги Скрильова, потрапив у бокову стійку.

На 17-ій хвилині Тарас Прислупський був просто зобов'язаний подвоювати рахунок, коли обігрався в стінку зі своїм капітаном та вийшов по центру воріт суперника на самотнього голкіпера. Але спроба п'ятого номера господарів перекинути Романа Янча не вдалася і воротар парирував удар. Втім, черговий провал гостей позаду після розіграшу кутового гравцями МФК "Рівне" з лівого краю закінчився проходом Павла Дармовіса по центру і точним ударом в нижній кут воріт гостей - 2:0.

Другий тайм виявився продовженням першого. Рівненчани, не дивлячись на прийнятний рахунок, продовжували гнути свою лінію, тримаючи оборону опонентів у постійній напрузі. На 22-ій хвилині після розіграшу ауту з лівого краю Вадим Басюк відважився на дальній постріл і м'яч вкотре в цьому поєдинку зустрівся з каркасом воріт - кіпер "Лемберга", закритий своїми ж партнерами, навіть, не встиг належним чином відреагувати. За три хвилини по цьому швидка контратака трійки господарів - Жак, Ситник і Дармовіс - закінчилася тим, що капітан господарів обігрався із Дмитром і в боротьбі із захисниками суперника в центрі карної зони зумів пробити по воротам Янча. Та в який раз на виручку останньому прийшла штанга, цього разу - права.

Рахунок зріс до великого на 27-ій хвилині, коли Петрик і Дармовіс розіграли кутовий на лівому фланзі і сильний простріл вздовж воріт на дальній стійці спокійно замкнув Волох. Гості зовсім "розклеїлися" і їх захист почав допускати чергову помилку за помилкою. На 31-ій хвилині відразу двоє львів'ян кинулися у відбір на чужій половині майданчика проти Дмитра Ситника і "вісімка" рівнян елегантно перекинув обох суперників, вивівши Вадима Басюка тет-а-тет з голкіпером. Гравець МФК "Рівне" у цьому моменті холоднокровно прокинув м'яч повз воротаря у дальній кут.

Гості вирішивши, що пропустили на сьогодні вже достатньо, спробували кинутися вперед, але на 34-ій хвилині двічі поспіль наражалися на гострі контратаки, після яких у першому випадку Петрик, а в другому Жак почергово потрапляли у бокові стійки воріт "Лемберга". Нарешті, на 35-ій хвилині Павло Дармовіс почавши рейд з власної половини поля, пройшов до чужої карної зони і віддав пас ліворуч на Басюка, котрий без перешкод пробив між ногами голкіпера, який кинувся тому на перехоплення. За рахунку 5:0 в матчі остаточно зникла інтрига. Деморалізованого суперника рівняни могли добити на 37-ій хвилині, коли отримали право на пенальті - Дмитро Ситник прийняв передачу в карній зоні "Лемберга" від Волоха і майже відразу був збитий Тарасом Ковалем , який пішов у звичайний підкат. Право на пробиття шестиметрового господарі вирішили надати наймолодшому в їх складі, проте удар шістнадцятирічного Володимира Кручка з "крапки" одкровенням для Романа Янча не став, оскільки прийшовся прямо по центру воріт.

В подальшому загальна розслабленість господарів привела до виходу Ігоря Майорчака віч-на-віч з Юрієм Колодюком, але удар капітана суперників двадцятий номер господарів перевів на кутовий. А розіграш гостями саме цього стандартного положення виявився результативним - Василь Скрильов потужно пробив з центральної зони метрів з тринадцяти і шкіряна куля від поперечини воріт МФК "Рівне" опинилася в сітці. Ще один шанс забити в "Лемберга" виник на 40-ій хвилині, коли Хіреш та Онищук вийшли на Колодюка і Дармовіса, але після удару першого повз кіпера рівнян м'яч з лінії воріт виніс капітан господарів.

Отже, МФК "Рівне" здобув другу впевнену перемогу поспіль (першою був виїзний виграш у Ковелі 10:3) і може в доброму гуморі готуватися до кубкового матчу-відповіді 23 грудня із "Шанс-Авто".

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рівненський Діалог"